Tento článek navazuje na svůj první díl, kde se tématu věnuji rozsáhleji a přesto obecněji. Doporučuji Vám začít tedy zde:

 

https://amritam.cz/ocista-yoni-po-milovani/

Rituál se zeleným jílem

Léčivý zelený jíl je směs 60 – 80 čistých stopových minerálů stavených dohromady teplem v přírodní formě oxidů, s mocným elektromagnetickým potenciálem a silným aniontovým nábojem. Toto propůjčuje jílu schopnost přijímat pozitivně nabité ionty z okolí – viry, bakterie, parazity, plísně, kvasinky, infekce a toxické jedy. Současně věřím, že právě tak může očistit nejen naše tělo fyzické, ale také emoční. Absorbovat z těla traumata, emoce, myšlenkové vzorce, smlouvy a karmické zážitky zapuštěné v naší děloze. Práce s tímto jílem se může stát silnou léčebnou metodou k očištění pozůstatků a trosek například po odchodu ze zneužívajícího partnerství, a / nebo léčbě gynekologických zdravotních poruch a abnormalit.

Zelený jíl je katalyzátor, který podporuje léčivé procesy bez nebezpečných vedlejších účinků. Jíl byl používán “primitivními” přírodními kulturami dávno před tím, než se začala psát historie! Zvířata vyhledávají jílové bahenní bazénky při samoléčbě ze zranění a nemocí. O jílu se referuje jako o živé substanci, živé zemi a jako takový může měnit struktury skrze balancování, detoxifikaci, stimulaci, alkalizaci a výměnu prvků a energií.

Očista vztahů minulých

Jak už jsem dalekosáhle rozvedla v předcházejícím článku https://amritam.cz/?p=890 , když odejdeme z nějakého vztahu je to žena, která zůstává výrazně a hluboce zasažena energetickým otiskem svého milence. Ve své děloze tento snímek nadále nosí a případně nabaluje další a další informace v podobě energií. Jde o vibrační heart/body/soul kvality muže.

Tento rituál nabízím a sdílím pro případy, kdy je potřeba hluboké léčivé očisty. Kdy se potřebujete opět spojit sama se sebou, začít načisto, ještě před tím, než začnete akumulovat nektary a vyživovat možná i zneužitou a znavenou tkáň. Nemusí jít jen o partnerství s mužem, tento rituál nám byl kdysi předán ženou, která porodila mrtvé děťátko. Byl její finální očistou, součástí procesu, kterým prošla, zanecháním starého a přímým propojením se s Matkou Zemí, která jí poskytla sílu a oporu.

Rituál zahrnuje vaši vlastní soustředěnost energii péči a tvorbu…nikdo ho neudělá za Vás nebo pro Vás…o to mocnějším nástrojem se stává.

Tento obřad zahrnuje výrobu pyje ze zeleného jílu, který si později vložíte do yoni v místě, které je pro Vás posvátné a nabíjející, vaše speciální místo nejlépe v přírodě. Během doby, kterou strávíte v sedu nad zemí, jílový phallus bude odvádět toxické látky a vzpomínky z yoni i dělohy do své jílové struktury. Takový phallus je potřeba vymodelovat pohodlný a dostatečně malý, aby jste s ním mohla příjemně sedět třeba v tureckém sedu či kleku.

Po ukončení meditace v sedu na vašem speciálním místečku země s vaší modlitbou, záměrem a dechem, je potřeba jílový phallus rozpustit – nejlépe ve vodě.

Pyj z jílu také symbolizuje jednotu se Zemí, půdou – stává se vlastně mostem mezi světy, přinášející léčení a znovunastolující čisté lůno od Matky Země a světem elementárním.

Celý proces můžete absolvovat velmi diskrétně třeba v dlouhé volné sukni, která Vám nebrání ani v pohodlném usazení se na phallus.

Jak tento rituál vykonat?

Potřebovat budete: zelený jíl (u nás je dobrým zdrojem třeba Nobilis Tilia),Organic mandlový/kokosový olej, vodu a růžovou vodu (pozor na zdroje-nedoporučuji kupovat v orientálních obchodech-není kvalitní a vaše Yoni si zaslouží to nejlepší)

1) Vyberte si den, který pro Vás má speciální význam. Doporučuji období Novu (inviting in – čas pozvat nové dovnitř a čas, kdy se vše stahuje zpět do země). Buďte u celého procesu příprav bdělá, bez vyrušování, přítomná…setting místa, kde phallus formujete, je neméně důležitý. Použijte minerální vodu, třeba z pramene. Nádoba, ve které směs smícháte – nepoužívejte plast. Jak mícháte? A míchejte rukama. Kde a jak hnětete, sušíte nebo pečete jílový model. Co si oblečete? Jak držíte samu sebe? Váš vyslovený záměr…

2) Tvarování jílu do podoby phallu, který pro Vás cítíte komfortní. Ideální velikost doporučuji 6 – 10 cm délky. Není to o velikosti či kvantu použitého jílu, ale právě o vložení. Vše, co potřebujeme je pohodlně setrvat s phallem uvnitř. Když na něm pracujete, mějte jasný svůj záměr a žádejte jíl a phallus o léčení, které Vám je třeba. Vymodelujte k němu masivní bázi, která mu dá potřebnou stabilitu. Báze velikosti většího dezertního talířku, řekněme.

3) Jílový model je potřeba nechat dobře proschnout, aby ztvrdl. Nejlepší je vysušit jej na slunci, ale to nepůjde ve vlhkých klimatických podmínkách. Použite troubu na jeho dopečení.

4) Je čas odebrat se na Vaše vybrané místo. Před tím, než si zasednete, je potřeba phallus dobře lubrikovat bio olejem. Domluvte se sama se sebou a Zemí, kde je pro Vás nejlepší se posadit? Proces může trvat 30 minut nebo déle, seďte tak dlouho, dokud necítíte, že je proces ukončen. Modlíte se za své zdraví na všech rovinách, očištění, odevzdání, svobodu od všech připoutaností, zlozvyků a možná i zvyků!?

5) Je čas nabídnout phallus dalšímu elementu – vodě. Můžete do ní třeba i vstoupit po kotníky. Je to moment, kdy se ve vodě vše rozplyne, rozpustí, ona jej pojme a pročistí. Ujistěte se, že nezbývá ani stopy po jeho primární existenci.

V této vodě, se ale NEKOUPEJTE!!! Nechejte ji o samotě, udělat svoji práci, a užít své transformující schopnosti. Důležité je po celém rituálu požehnat sobě, své yoni. Rehydratovat ji oblíbeným bio olejem a růžovou vodou, jako polibkem.

Osobně mám dobré zkušennosti s používáním jílové/krápníkové tyčinky Ceres, kterou používám k pravidelným očistám, udržení stabilního zdravého prostředí yoni, jako prevenci!… viz: https://amritam.cz/?p=658

O dalších využitích léčivých jílů, kterých je celé škála a barevná paleta, Vám napíšu zase příště. A nebo ještě lépe, můžeme se setkat na dece pod stromem s dalšími sestrami, pomalovat se, udělat si revitalizující masky a předat si ústně, co všechno je s nimy možné…………..

Pin It on Pinterest

Share This