Následuj své vnitřní

 Poslední dobou mám pocit, že opravdu trénuju a posiluju svalík v těle, o jehož existenci jsem neměla potuchy. Říkám mu sval Důvěry ( Faith muscle) a denně se sama sebe ptám, co je dnes/teď potřeba, abych byla věrná sama sobě?! A tento Mindsetting si kultivuji. Poslední měsíce jsem si zase jednou převracela život naruby… Už to tu párkrát bylo, ale tentokrát je na celém procesu něco jinak. Užívám si to a netrpívám ve všech změnách, obratech a životních kotrmelcích.

A trpělivě sama se sebou se učím následovat … Co?

Flow.

„Něco“,co mne přesahuje a hýbe mnou!

Flow State

 

Hodně se o něm mluví. Ono se ale musí žít, nicméně je tu pár bodů, které se vyslovit dají a mně moc pomohly…

 

Dokážeš navnímat rozdíl mezi tím,  když tvé tělo říká: ”Hm,joo, to je fajn!“

a tím, když celé tělo vibruje energií „Joooooo, to je onoooo!” v angličtině bych použila ráznějšího obratu : „F*ck Yess!“

Jednoduché vodítko jako procítit něco, co je fajn, ale nevzrušuje mne to a není to se mnou a mou upřímností právě teď v souladu. A pak něco co, rozvibruje každou buňku v mém těle radostí a nadšením…

A co pocit, když prostě nevíš?! – pocit zmatení…Jak reaguješ na toto? Pro mne je to signálem k zastavení se a vím, že je třeba trošku posečkat, protože něco mnohem úžasnějšího se každou chvíly teprve vyjeví.

Jediné, co víš, že to těší tvůj nervový systém!!! 

Co je právě teď v tento moment nejvíc vzrušující / nabíjející / osvěžující / nejpravdivější?! A když nevím, jestli to je to ono? To pravé ořechové? I to je tvůj instinkt.

Každý v sobě nosíme “Blue print” a přístup k tomu Géniovi, co se skrze nás snaží tvořit a prožívat. A to opravdu většinou postrádá veškerou logiku!

Někdy vnímám jen prazvláštní lákání  v bříšku nebo cítím skoro až zvláštní podrážděnost? Možná….To je to Ono, co mě volá ( zkrátka „to“ jen hledá cestu, jak upoutat moji pozornost) a já to často zadupávala, potlačila takové emoce. Dnes trénuji vykročit těmto pocitům vstříc.

Celotělové „ANO“ se třeba u mne často projevovalo jako strach a nejistota, když jsem ještě hodně hodně váhala kudy kam!

 

Taky si často myslíte, že všechno nové, každý výlet a rozhodnutí musíte mít předem naplánované? Ne. Postačí úplně znát směr a vykročit a s každým novým krokem se třeba i v mlze ukáží nové obrysy a otevřou se několikery možnosti…Má kamarádka, co žije v konstantním pohybu mezi světadíly říká: „People do not take trips – trips take people!“ (Nejsou to lidé,co chodí na výlety, ale výlety berou lidi na cesty!) Jen (si) to dovolit! Být přítomný a všímat si okolností, náhod a situací. 

 

❤️

 

Dis-koherence nebo disco-hearence (disco-slyšení)? – náš naváděcí systém

Jde vlastně o to sladit se s nám dostupnou biotechnologií našeho těla a naladit se na příslušný kanál, který tu vždy je a vysílá!!! Stáváme se více tím, čím právě jsme a plně ztělesňujeme Existenci samotnou a stáváme se svým Sebenaplněním. V každém momentě se lze znovu a znovu ladit na největší potenciál tohoto života, a to i když věci nejdou zrovna  podle plánu=o)

Jak zjistím, zda jsem právě teď v onom vibračním tunelu Flow/Plynutí/Vyrovnanosti?

Vždy se nám dějí i nepříjemné věci, ale záleží, jak na ně odpovídáme? Tak například se mi u oběda s přáteli přihodilo, že jim ukradli auto – a oni se začali chechtat a vzrušeně sdílet, co za dobrodružství to asi přináší, když je Život evidentně naviguje jiným směrem, než který si původně rozvrhli.

…….. Co dodat?!

Velmi mne inspirovali a když Vesmír provede drastické úpravy, které možná nevnímám jako konsenzuální, aktivně se jim odevzdávám.

Zkrátka je dobré přijmout, že jsme měli príma nápad/plán, ale nikdy nevíte kdy …váš partner přijde domu a požádá o pauzu….kdy Vás vyhodí z práce…kdy….?!?

Nemůžeme logicky pochopit, co se děje? Jak zareagujeme, když Život přepočítá plán? Dokonce i když ztrátíme naše praktické a sentimentální poklady – často v takových situacích pátráme po negativních symbolikách a pídíme se po pochopení a uchopení situace. Naše racio potřebuje uchopit situaci a vědět „Proč?“ zrovna mě? =o)

Ale když zastavíte tu lavinu myšlenek a starých zkušenností a výkladů životních scenérií……

Možná zjistíte, že právě tady a teď jste v životě opravdu šťastní a spokojení?! – může to být pouze moment, kdy pálíte Karmu, kdy máte možnost přepsat naučený vzoreček a jen uzavíráte nějakou životní etapu. Jsme to my, kdo se rozhoduje, jestli nám je tato ztráta požehnáním nebo potrestáním!

Kymatika

 

Jaký by to pro Vás byl pocit říkat jen „ano“ všemu, co se kolem vás děje na úrovni vašeho těla a duše?! Není snadné říci „ano“ některým slepým místům v nás (naše traumata a příběhy, které držíme, to, co si myslíme o lidech, nás drží v uzamčení). Jen se zhluboka nadechněte a řekněte „ano“ tomu CO JE!

A také zkuste říkat „ano“ svému vnitřnímu „ne“ (vytváření hranic). Ne, nechci to dělat, protože cítím své „ano“ úplně jinde=o)

A žádná FoMO politika – Fear of missing out! /Strach z toho, že Vám něco unikne! Např.: Odmítnout přítele aby jste směli zůstat ve vlastní energii a nechali si ji pro sebe, když to tak potřebujete. Prostě je to pro Vás více vyživující…

Jak si vykládat pokud cítíte rezistenci (odpor) jakousi kontrakci? Může to být pouze signál, že jste odpojeni od svého pravého Já a také od celého života. Jste ten typ, co si často říká a možná trošku brblá:

„Tohle by se nemělo stávat, sakra!“… nebo věříte, že život přináší hluboké vyrovnání pro vás oba/všechny….

Ráno se probudíte a radujete se „Koho ještě potkám? Co se stane? Hmmm?“

Existuje 3D dimenze realita –  lidí a místa, ale vraťme se k fraktální realitě. Jak už jsem napsala : Stáváte se více tím, čím jste. Vesmír vám bude přinášet více a více zmíněných „F*ck Yes“ zkušeností, protože se shodují a tedy přitahují jedna druhou a následující.

Z osobních zkušeností je ale třeba dávat si pozor na zatvrdlost v přesnosti!

Promeškala jsem 10 000 jiných forem a variací svých ulpělých představ, protože jsem byla příliš fixovaná na záměry a detaily. Někdy příliš konkrétní „wish listy“ mohou působit protichůdně. Potřebovala jsem být více flexibilní zejména ve své hlavě nejen v těle.

Je dobré si zvědomit, že už jste „Toho“ vašeho přání a světa dávno součástí. Jen mysl operuje na rovině známého a poznaného = minulost  = prověřené = používáme jen 2% naší skutečné kapacity? Nicméně je to bezpečné a tedy mysl dělá svoji práci.

 

Co když v tuto chvíli necítím super jasné „ano“?!?

Na chvíli se uklidněte – vše se právě odhaluje nebo je tu něco dalšího, co právě teď vidíte v mlhovině. Další možnost je nejspíš nablízku. A pokud to stále není jasné, pak to může být maskované „ne“.

Kvantové pole je v neustávajícím pohybu a přeměně s nekonečným množstvím kombinací. Ve fyzické formě jsme omezeni na to, co můžeme stihnout. Naše fyzická těla jen potřebují prostor k zastižení. My jsme interpretem.

 

 

Kdy si vizualizujeme věci odvíjející se správným směrem a kdy se odevzdáme?

 

Vizualizace je ve skutečnosti ladění se do Kvantové říše a pokud se znepokojujeme, pak jednoduše vybíráme ze všech možností ty „nešťastné a obávané“. Mám prověřené, že je lepší vcítit se/vžít se do oné situace a představit si přesně, jak se chci cítit – když na pódiu zářím nebo pomáhám dalším lidem, inspiruji ostatní nebo potkávám svého vysněného partnera?!

To znamená, že začínáme vibrovat na této frekvenci právě v tento okamžik. Pak jsou vizualizace a odevzdání se totéž. (Praktikováním pozitivního myšlení se často jen snažíme kompenzovat nedostatek důvěry v Život). Z jakého místa a stavu si přejete a manifestujete? Jste právě v křeči nebo v důvěře a uvolněnosti ať už se stane cokoliv? Možná Vám lidé dokonce říkají : „Měl bys být vděčný za to, co máš!“ Ano. Jistě. Ale vy cítíte,  že tu je pro Vás něco Více a je v pořádku si za tím jít.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This