Yoni egg – jade egg – love egg

To jsou názvy pro krásné polodrahokamy vybroušené do tvarů vajíček různých velikostí, vyleštěných tak, aby byla pohodlná ke vkládání do yoni (vaginy). V současné době už jsou dostupná Yoni vajíčka také z čistých krystalů!

Odhaduje se, že ženy praktikují s kamennými vajíčky přes 5 000 let. Císařovny a konkubíny Královského Paláce v Číně používaly vajíčka nefritová (jadeit) ke zpřístupnění sexuální síly, probuzení sensuality a udržení vitálního zdraví do vysokého věku. Až poměrně nedávno v historii byla tato starověká znalost uvolněna také mimo členy královské rodiny a následovníky učení Tao!

Yoni” je sanskrtské slovo pro ženské genitálie – znamená doslova Sacred space = “posvátné místo – prostor”. Jeho symbolika byla ve Východních učeních uctívána od pradávných časů, věnována životu, lásce, kreativitě. Používám označení “Yoni”, abych vyjádřila uznání a kvalitu – tolik pozbývající v západní civilizaci – tvořivé síle této magické a křehké části ženského těla.

Očista minulých vztahů

Po každém ukončeném vztahu, je to právě žena, která je ponechána, aby nesla energetický otisk jejího milence v energetickém poli její dělohy. Kdy se tak stává? Pokaždé. Pokaždé, když jsou uvolněny vnitřní tekutiny (není tedy řeč jen o ukončení dlouhodobých vztahů a ano mluvím také o slinách, potu,..), dochází k transferu energie (emočně a také fyzicky), která prochází a zůstává v ženském těle. Ukládání a akumulování dalších a dalších energetických záznamů, energetických momentek jejích milenců bude pokračovat až do bodu, kdy žena přesune své vědomí k rituálům a praktikám, které ji mohou očistit a vyprázdnit od její minulosti.

Proč? 

Teď píši o energii, ale ta ovlivňuje hmotu…Zákonitě se tedy vše otiskne také v hmotném těle. Asi Vám nemusím vysvětlovat, že nevědomí – neuvědomělé zacházení se sebou samotnou a svým okolím, je příčinou rozvinutí mnoha neduhů až nemocí, nakonec třeba volajících o pozornost tak hlasitě, že se ocitáme tváří v tvář smrti.

Řekněme, že nám jsou mužem předána jakási data – srdeční/tělesné/duševní kvality muže v momentě penetrace nebo orálního sexu, stejně tak při líbání se. Vše co je obsaženo při tomto tranferu je vibrace fyzického těla takového muže ( je pulsující, zdravý, důvěrný, vitální nebo stagnující, nemocný, neurotický?). Dále zahrňme jeho emoční kondici ( otevřenost, láskyplnost, důvěryhodnost, čistota nebo jej ovládají očekávání, zlost, uzavřenost, vyhoření?). Nelze opomenout rozpoložení jeho mysli (je přítomný, jasno-myslný a plně vědomí toho, co se děje nebo něco plánuje? jeho mysl je zaneprázdněná někým/něčím jiným, je zmatený?)

Tohle vše je potřeba zahrnout. Samozřejmě to není jen náš partner koho absorbujeme, ale také prostředí, kde se akt lásky odehrává. Je to krásné, čisté posvátné místo, kde čas je náš vlastní a naše těla jsou připravena a uvolněna společně prorůst?

Yoni neoklameme. Naše děloha tohle vše zaznamenává. A jejímu pročištění je třeba rituálů. Modlitby, meditace a dechové očistné techniky na tohle nestačí– je potřeba zahrnout fyzikální element. Širokou paletu pomoci nám nabízí vaginální Yoni vajíčka. Krystaly mne přitahovaly od dětství, léčení očisty zen aktivace, zesilování vibrací… vložit takové vajíčko do yoni mi přijde tak přirozené, autentické a až přitažlivé.

Jaký typ Yoni Egg pro mne bude nejvhodnější?

Rose quartz – Růženín

Kvality růženínu jsou vhodné k použití po jemném slastném milenci. Po partnerovi, který pro vás měl otevřené srdce, byl něžný a ve skutečnosti Vám nepůsobil žádné trable. Právě tohle vajíčko jemně nasákne, co zbylo a napomůže dovyhladit poslední nitky spojení svým sladce růžovým soucitným způsobem.

Red Carnelian, Jasper – červený karneol, jaspis

Načervenalé až rudé odstíny tohoto vajíčka rezonují jeho schopnosti síly Shakti. Použijte je pokud vaše milenecké spojení bylo drženo silným sexuálním potenciálem. Jaspis transmutuje sexuální vibrace, které Vás s takovými milenci stále propojují. Nechá Vás konečně odpočinout od burcujících podnětů, usadí nepřiměřeně dychtivé touhy po ohnivém milenci a opětovnému navracení se do vašich setkání. Obrátí vášeň zpět k do Vašich “rukou”.

Black Obsidian – černý obsidián

Obsidiánové vejce je velmi mocné, je potřeba dobře uvážit jeho použití, nicméně právě tohle je kalibr, který je třeba tasit v případě, že by jste vašeho minulého partnera označila za sprostého, ničemného až toxického ve vztahu k Vám. V povaze tohoto vajíčka je začít okamžitě pracovat s přetínáním fyzických provazů, uzlů, smluv, podivného sevření, násilí nebo jiných temných tendencí. Pamatujte, že obsidián není dobrý kámen pro začátek!

Jeho moc potřebuje zasvěcené zacházení a přístup s naprostým respektem a vážností.

Pokud si zvolíte právě jej, buďte připravena, že Vás vezme na hlubokou cestu do vašeho nitra a minulosti. A k tomu musíte být ochotna svolit a připravena s odevzdáním nahlédnout.

Nejde tak docela o krystal, jako spíše o železité lávové kameny – vyvřelinu. Nejčastěji pocházejí ze sopečných oblastí Mexika a tak obsahují informace ze středu samotné Země, který je analogicky propojen s dělohou. Tím, že hmota velmi rychle zchladne, udrží v sobě velké množství energie ohně a železa. A to je energie pro ženu tolik důležitá.

S mnoha ženami jsme prodiskutovaly jeho schopnost rozpouštět a odstraňovat energie, které na sebe už vzaly podoby cyst na vaječnících apod.

V těle se naskladňuje nepřeberné množství psychologických traumat, a největší procento právě v yoni – nemluvím jen o traumatech sexuálních. Je přirozeností Yoni pamatovat si a uchovávat emoční a energetické otisky, které během našeho života posbíráme. A tak dává smysl pracovat s daným traumatem přímo u zdroje, v tělesné tkáni, kde je uloženo. Rozvolnit vzorce napětí nejprve zde, může napomoci uvolnění a odstranění bloků a traumat mnohem efektivněji než jen mluvení o nich. A to je důvod, proč práce s Yoni egg má moc pomoci nám uzdravovat stará zranění a probouzet život a lásku, kterou opravdu žádáme.

Pokud zaznamenáte rozvířené emoce během používání vajíčka, buďte na sebe něžné. Zpomalte. Zvažte třeba krátkou pauzu, odpočiňte si, přesuňte se do přírody…

Praxe s Yoni egg přínáší pozitiva daleko přesahující sexuální zdraví a wellbeing

Uvnitř vaginy se nachází nespočet bodů užívaných reflexologií, právě tak jako na našich dlaních. A ty korespondují s našimy vnitřnímy orgány – srdcem, játry, ledvinami, slezinou apod.. Když je vajíčko uvnitř, masíruje tyto body obdobně jako akupunktura stimuluje a omlazuje orgány celého těla. (Pozastavila bych se u zpozorování, že ženy, které si užívají sex až do vysokého věku, obvykle vypadají mladší a svěžejší).

Praxe s vajíčkem zvyšuje krevní průtok v pánevních orgánech a pomáhá tak rozpohybovat stagnující energie. Takto jemnou stimulací vaječníků lze balancovat hormonální hladinu a snižovat tzv. PMS a celkově usnadnit průběh a zhojit průběh menstruačního cyklu.

Jak dlouho vajíčko užívat?

Já vnímám vajíčko tak, že jeho vlastní krystalická podstata a inteligence ví přesně, kdy je čas vagínu opustit. Ale nastolit mezi Vámi tuto důvěru, může zabrat nějaký čas praktikování. Pro začátek začněte vajíčko vkládat třeba jen přes noc, potom na celý den. Za čas se budete cítit příjemně, ponechat vše na vajíčku a nosit jej tak dlouho, jak samo ono a vaše tělo rozhodne.

Vajíčka jsou mnoha velikostí. Na začátek je doporučeno zvolit si vajíčko větší – snadněji se nosí. Když se naše vnitřní svaly přizpůsobí, vyberte si menší. Na začátku by se mohlo dít, že maličká vajíčka budou mít tendenci neočekávaně vypadávat! Kýchání, smích nebo kašlání většinou vajíčko tlačí ven, takže se připravte ho přidržet =o)

POZN. Když jdete na toaletu, buďte si vajíčka vědomé a ujistěte se, že ho chytíte!

Vaše Yoni a děloha jsou kouzelné a fascinující orgány schopné věnovat nový život, tvořit nové idei a vize a nabízející Vám překrásné erotické prožitky. Propojením se svou yoni a dělohou – samotným středem svého Bytí – lze začít vstupovat do své ženské esence a plného tvořivého potenciálu jaký všechny zasloužíme.

Pin It on Pinterest

Share This