Jedinečný systém agrolesnictví a sklizeň kakaa criollo ve Finca El Porvenir v Alta Verapaz v Guatemale.

To, co děláme, je přímo spojeno s regenerativním agrolesnickým systémem. Přinášíme zdraví zpět na Zemi a přivádáme ty, kteří se chtějí uzdravit, blíže k přirozeně sklizenému kakau jako prostředku k zajištění ochrany životního prostředí.

 

Prvním krokem při obnově El Porvenir bylo jeho obnovení. Po péči o stromy bylo vysazeno více stromů a začala cesta budování fungujícího agrolesnického systému, hledající návrat k plné úrodnosti a nalezení nové lesní architektury pro kakaovníky, pěstované strategickým využitím stromů a keřů s plodinami a hospodářskými zvířaty v zemědělských systémech.

 

Pracujeme pro okolní partnery. Dalileo začal s jednou rodinou, která objevila téměř neúrodný pozemek ve státě Alta Verapaz. Zaměstnáváme několik pracovníků z okolí a společně pracujeme na udržování hory pokryté původními rostlinami, stromy z tvrdého dřeva, ovocem, květinami, motýly, včelami a zvířaty. Každý je součástí procesu a veškeré úsilí směřuje k budování lepšího prostředí.

  

Náš tým se stal rodinou. Pro nás je zásadní, abychom nadále spolupracovali, podporujeme naše pracovníky, aby se učili, a inspirovali ostatní k růstu. Vítáme ty lidi, kteří se již zamilovali do našeho kakaa a chtějí zažít zemi, odkud pochází, a dozvědět se, jak pěstujeme a zpracováváme kakao. Vizí je pokračovat ve vytváření udržitelného rozvoje a budovat ekologickou vesnici a vzdělávací centrum, které bude přínosem pro půdu, návštěvníky, obyvatele i okolní komunitu.

 

 www.dalileocacao.com

 

Pin It on Pinterest

Share This